Hakkımızda

Hakkımızda

İki genç işadamı İbrahim ÇİÇEK ve Ahmet ÇİÇEK tarafından ortaklaşa kurulan Yalova İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yücelen Grup Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı ASİMATO marka forklift ve istifleyicilerinin Yalova bölgesinde yetkili satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Yalova İstif Makinaları olarak bölgemizde kiralık vinç, forklift kiralama, alımı ve satışı, yedek parça temini bakım ve onarımı ile ilgili 7/24 hizmet vermektedir.

Amacımız

Yalova İstif Makinaları amacımız, sadece forklift ve parça satışı değil, müşterimize satış sonrasında destek olmak ve bununla birlikte müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.

Misyonumuz

Yalova İstif Makinaları misyonu, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun şekilde kaliteli ve profesyonel hizmet vererek müşterilerinin güvenini sağlamak, ürün ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek, büyümektir.

Vizyonumuz

Yalova İstif Makinaları vizyonu, sahip olduğu teknik bilgi, müşteri yaklaşımı ve insan kaynakları ile makina ve ekipman konusunda müüşterilerine değer katan, bölgenin en büyük ve başarılı şirketi olmaktır.